Dla ciebie

Fotowoltaika to obecnie najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego domu i rodziny, ale także dla środowiska. Z roku na rok produkcja prądu drożeje, ponieważ surowce, za pomocą których tworzymy prąd, wyczerpują się. Dzięki instalacji fotowoltaicznej jesteśmy w stanie zniwelować rachunki za prąd nawet o 90%. Mało tego, przy użyciu takiej instalacji nie niszczymy środowiska, które zamieszkujemy, ponieważ energia jest pozyskiwana z promieni słonecznych, które za pośrednictwem paneli fotowoltaicznych przekształcamy w energię elektryczną – własną energię elektryczną. Czemu więc nie skorzystać z tego, co daje nam Matka Natura?

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając instalację tak, aby działała optymalnie. Na tym jednak nasza praca się nie kończy, mając bowiem na uwadze Twój komfort, zajmujemy się wszelkimi formalnościami dotyczącymi przyłączenia mikro-instalacji do sieci energetycznej. Załatwiamy również te związane z dotacją, jaką możesz uzyskać na instalację fotowoltaiczną w Twoim domu. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadbaj nie tylko o swoich bliskich, ale również o nasze środowisko.

 
 
Pomagamy
w uzyskaniu
finansowania
10 letnia gwarancja
na montaż i konstrukcję
do 30 lat gwarancji
na podzespoły
Opieka
posprzedażowa
24h / dobę
W cenie załatwimy
wszystkie formalności
z TAURON i NFOŚIGW
Uziemienie instalacji oraz zabezpieczenia
AC+DC w cenie instalacji!

Tylko 5 kroków do gotowej instalacji!

Doradzimy i Pomożemy

Wypełnij formularz kontaktowy, my odpowiemy wybraną przez Ciebie formą kontaktu i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz chętnie umówimy z Tobą termin spotkania.

Opinie naszych klientów

Przekonaj się o naszej jakości przed zamówieniem
  • Krystian / 20.05.2021

    Jestem zadowolony z zaangażowania firmy BUDSAR. Firma bardzo szybko zrealizowała projekt, po tygodniu od podpisania umowy monterzy byli już na..

  • Adam / 31.03.2021

    W 2018 rozpocząłem budowę domu której zwieńczeniem jest budowa pv w roku 2021. Wybór firmy instalacyjnej padł na Budsar Energia z..

  • Pola Gil / 17.03.2021

    Daje 5 kwiazdek na 5 : )