Dla firm

Fotowoltaika to energetyczna przyszłość naszego pokolenia, dlatego tak ważne jest, aby coraz więcej dachów było zapełnianych modułami fotowoltaicznymi, dzięki którym dbamy o nasze środowisko. Fotowoltaika dla firm to bardzo korzystna inwestycja, która pozwoli znacznie ograniczyć rachunki za energię elektryczną oraz uniknąć nowowprowadzonej opłaty mocowej dla przedsiębiorców. Dodatkowo od całości inwestycji można odliczyć podatek VAT oraz podatek dochodowy. Fotowoltaika na dachu firmy zapewni także wizerunek EKO, który zwiększy prestiż Twojego biznesu.

Przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatny audyt techniczny oraz dobierzemy odpowiedni zestaw fotowoltaiczny i obliczymy oszczędności wynikające z produkcji własnego prądu. Zapraszamy do kontaktu!
 
Pomagamy
w uzyskaniu
finansowania
10 letnia gwarancja
na montaż i konstrukcję
do 30 lat gwarancji
na podzespoły
Opieka
posprzedażowa
24h / dobę
W cenie załatwimy
wszystkie formalności
z TAURON i NFOŚIGW
Uziemienie instalacji oraz zabezpieczenia
AC+DC w cenie instalacji!

Tylko 5 kroków do gotowej instalacji!

Doradzimy i Pomożemy

Wypełnij formularz kontaktowy, my odpowiemy wybraną przez Ciebie formą kontaktu i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz chętnie umówimy z Tobą termin spotkania.

Opinie naszych klientów

Przekonaj się o naszej jakości przed zamówieniem
  • Krystian / 20.05.2021

    Jestem zadowolony z zaangażowania firmy BUDSAR. Firma bardzo szybko zrealizowała projekt, po tygodniu od podpisania umowy monterzy byli już na..

  • Adam / 31.03.2021

    W 2018 rozpocząłem budowę domu której zwieńczeniem jest budowa pv w roku 2021. Wybór firmy instalacyjnej padł na Budsar Energia z..

  • Pola Gil / 17.03.2021

    Daje 5 kwiazdek na 5 : )