Opinie

Zapoznaj się z opiniami na temat naszych dotychczasowych realizacji.
 • Krystian / 20.05.2021

  Jestem zadowolony z zaangażowania firmy BUDSAR. Firma bardzo szybko zrealizowała projekt, po tygodniu od podpisania umowy monterzy byli już na dachu. Przed podpisaniem umowy firma przyjechała sprawdzić warunki techniczne, oraz konstrukcję dachu, oraz zrobiła wstępne pomiary. Byłem zdecydowany na konkretny rodzaj falownika, grubość przewodów, oraz konkretny model paneli, firma zrealizowała moje zamówienie w całości. Od 28 kwietnia instalacja produkuje prąd, do 19 maja instalacja o mocy 6,46Kwp uzyskała już 475kW. Współpraca z Panią w biurze, przedstawicielem, monterami, była bardzo pozytywna. Firma zajęła się całą papierologią do Tauronu, oraz wnioskiem do dofinansowania. Po zakończeniu prac, otrzymałem dokumentację, oraz miły prezent od firmy. Polecam.

 • Adam / 31.03.2021

  W 2018 rozpocząłem budowę domu której zwieńczeniem jest budowa pv w roku 2021. Wybór firmy instalacyjnej padł na Budsar Energia z Zabrza. Moja ocena jest jednoznaczna - firma nie posiada słabych punktów. Każda osoba w zespole jest w 100% kompetentna i zaangażowana.
  Polecam firme z czystym sumieniem, będąc pomny doświadczeń z całej budowy z różnymi wykonawcami jest to rzadkością. Oby tak dalej.

 • Pola Gil / 17.03.2021

  Daje 5 kwiazdek na 5 : )

 • Jarek L. / 11.03.2021

  Profesjonalne i fachowe doradztwo, dobór oraz montaż instalacji fotowoltaicznej. Instalacja wykonana z ogromną starannością i precyzją w zakładanym terminie. Instalatorzy konkretni, pracowici i przy tym bardzo sympatyczni. Dokładnie tłumaczyli każdy etap wykonywanych prac. Za priorytet stawiali względy bezpieczeństwa użytkowania instalacji, jakości materiałów a także estetykę. Na koniec dniówki zawsze pozostawiali po sobie porządek. Polecam każdemu, bo już dawno nie trafiłem na tak świetna ekipę.

 • Maciej D. / 12.02.2021

  Roboty wykonane prawidłowo i terminowo.
  Serdecznie polecam.

Dodaj opinię

Ocena
Pomagamy
w uzyskaniu
finansowania
10 letnia gwarancja
na montaż i konstrukcję
do 30 lat gwarancji
na podzespoły
Opieka
posprzedażowa
24h / dobę
W cenie załatwimy
wszystkie formalności
z TAURON i NFOŚIGW
Uziemienie instalacji oraz zabezpieczenia
AC+DC w cenie instalacji!

Tylko 5 kroków do gotowej instalacji!

Doradzimy i Pomożemy

Wypełnij formularz kontaktowy, my odpowiemy wybraną przez Ciebie formą kontaktu i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz chętnie umówimy z Tobą termin spotkania.

Opinie naszych klientów

Przekonaj się o naszej jakości przed zamówieniem
 • Krystian / 20.05.2021

  Jestem zadowolony z zaangażowania firmy BUDSAR. Firma bardzo szybko zrealizowała projekt, po tygodniu od podpisania umowy monterzy byli już na..

 • Adam / 31.03.2021

  W 2018 rozpocząłem budowę domu której zwieńczeniem jest budowa pv w roku 2021. Wybór firmy instalacyjnej padł na Budsar Energia z..

 • Pola Gil / 17.03.2021

  Daje 5 kwiazdek na 5 : )